© 2017 Satış Eğitimi. satis@satisegitimi.com.tr | İstanbul | 0216 334 45 40 By MasterClass

  • Facebook Basic Black
  • LinkedIn Basic Black

Hakkımızda

Bir satış eğitimi tedarikçisi seçmeye gelince, birçok seçeneğiniz var. Bizi ayıran nedir? Satış eğitimi programlarımız hem işlevsel hem de kişilerarası becerilerdeki temel yetkinlikleri ele alan bilgi aktarımının çok ötesine geçmektedir. Biz, katılan her bireyin satış becerilerini, iletişim uygulamalarını ve mesleki tutumunu ele alarak satış gücü performansında belirgin bir iyileşme sağlamaktayız. Bir organizasyon ancak çalışanlarının davranışını başarıyla değiştirdiğinde genel performansını artırabilir. Satış Eğitimi programlarının bireysel ve şirket çapındaki kota başarısı üzerindeki dramatik etkisi genel kabul gören otoritelerce kanıtlanmıştır.

Daha iyi becerilerin daha iyi sonuçlar doğuracağını zaten biliyorsunuz - bu yüzden insanlara yatırım yapıyorsunuz. Ancak, mümkün olduğunca çabuk daha fazla insanı nasıl daha nitelikli hale getirirsiniz?

 

Yıllardır geleneksel satış eğitiminin ve koçluk programlarının başarısızlığına takıntılı geçirdik ve bulduğumuz şey şu: İnsanlara yeni beceriler geliştirip uygulayan YALNIZ yol, eğitim olayları değil, sürekli öğrenme ve koçluktur.